Zdjęcia nieruchomości

Najważniejszą cechą fotografii wnętrz jest ukazanie kompozycji wnętrza z jak najlepszej strony, aby podkreślić indywidualny charakter miejsca, świadczący o jego wyjątkowości i niepowtarzalności. Istotne jest uchwycenie wyjątkowego klimatu prezentowanych pomieszczeń, bardzo często bowiem właśnie to on decyduje sukcesie marketingowym.

AP Fotografia oferuje wykonanie wyjątkowych fotografii wnętrz i architektury w Bydgoszczy i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właściciel pięknego hotelu, klimatycznej restauracji, architekt lub projektant – wszyscy zasługują na jak najlepsze zdjęcia swojego obiektu, które będą doskonałą reklamą gwarantującą Państwa sukces w branży.

Fotografujemy hotele, restauracje, domy gościnne, obiekty agroturystyczne, apartamenty i wszystkie inne obiekty, które wymagają atrakcyjnych fotografii w celu zdobycia klientów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferowane przez naszą firmę mogą posłużyć do wykorzystania na bilbordach reklamowych, wydrukach w katalogów, czy też galeriach internetowych.

W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie informacji na temat obiektu oraz jego lokalizacji i ilości ujęć do wykonania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy również zdjęcia w postaci panoramicznej.

Jest to idealny sposób na przedstawienie krajobrazów, chociaż coraz częściej wykorzystywany jest również do bardzo oryginalnej prezentacji wnętrz. Jeśli zależy Ci na efektownym przedstawieniu widoków roztaczających się w pobliżu twojej nieruchomości jest to najlepsza forma na ich prezentację.

Zapraszamy do kontaktu!

Wirtualny spacer

Innowacyjne podejście do usług promocyjno-reklamowych poprzez zastosowanie spacerów wirtualnych jest szansą dla wielu firm na realistyczno-wirtualne przedstawienie swojej oferty dla szerokiego grona odbiorców.

Czym są wirtualne spacery?

Wirtualne spacery to zbiór kilku panoram złożonych w jedną całość. Pojedyncza panorama powstaje przez wykonanie serii zdjęć wokół ustalonego punktu – dzięki temu umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach i przybliżanie szczegółów.

Połączenie kilku panoram w logiczną całość tworzy wirtualny spacer. Oprócz wyboru panoramy z listy, przemieszczanie się między punktami jest możliwe przez klikanie w strzałki umieszczone w panoramach (tzw. hotspoty). Całość można wzbogacić o elementy dodatkowe, jak mapka, pomoc, zdjęcia, filmy, informacje tekstowe, podkład dźwiękowy oraz głos lektora.

Panoramy sferyczne, wirtualne wycieczki o polu widzenia 360 stopni są doskonałą formą promocji hoteli, pensjonatów, restauracji oraz atrakcji turystycznych.

 

Projektując wirtualny spacer korzystamy z naszych szerokich możliwości tworzenia funkcji i dodawania elementów, które wzbogacając uatrakcyjniają i jednocześnie czynią spacer bardzo praktycznym narzędziem poznawczym.

Są to między innymi:

 • indywidualny interfejs graficzny projektowany pod wymagania i charakter waszej oferty
 • logo firmy
 • ścieżka dźwiękowa w tle podczas spaceru
 • pokazy slajdów, filmy
 • mapka google z lokalizacją obiektu
 • informacje tekstowe w dowolnym miejscu projektu
 • przekierowania bezpośrednio ze spaceru do dowolnej strony WWW
 • dołączona mapka sytuacyjna obiektu i plany pomieszczeń z hot-spotami do szybkiej nawigacji
 • podgląd w postaci aktywnych miniatur panoram
 • opis firmy, historia, rodzaj działalności
 • prezentacje wykonane w technologii flash

W dowolnym czasie jest możliwość aktualizacji projektu w sytuacji zmiany dekoracji, zmiany kolekcji itp.

Ile to kosztuje?

Zlecenia wyceniane są indywidualnie. Cena zależy przede wszystkim od ilości zamówionych panoram. Im więcej panoram wchodzi w skład wirtualnej wycieczki tym koszt pojedynczej panoramy jest niższy.

Przykład:

Wirtualna wycieczka po pensjonacie, która prezentuje 10 pomieszczeń wyniesie:
140 zł (pojedyncza panorama) x 10 = 1 400 zł*

 

*podane ceny, są cenami orientacyjnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, każde zlecenie wycenimy indywidualnie i za darmo.