Sesje portretowe

Jednym z elementów naszej oferty jest fotografia portretowa. Zapraszamy Panie/Panów, którzy chcieliby umieścić w swoim albumie niecodzienne i niesamowite zdjęcia, a także dziewczyny, które potrzebują profesjonalnego fotografa do zbudowania wymarzonego portfolio. Sesja fotograficzna skierowana jest zarówno do osób zawodowo zajmujących się modelingiem, jak i do tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży. Sesja zdjęciowa może być również prezentem dla bliskiej osoby. Modeling – sesje dla fotomodelek, fotomodeli, modelek, modeli.

Każda sesja do portfolio dla modelki jest przygotowywana i dostosowywana indywidualnie. Sesje zdjęciowe, dla par, sesje wizerunkowe, dla pracowników firm czy do Curriculum vitae. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Kameralne zdjęcia wykonywane we wnętrzu lub plenerze albo sesja w studio – płatne w zależności od miejsca. Dla odważnych sesja buduarowa. 

Wszystkie zdjęcia podlegają starannej obróbce i otrzymują je Państwo standardowo w doskonałej jakości do oglądania na ekranach komputerowych lub Państwa telewizorach oraz do przesłania mailem czy wrzucenia na Facebook by pokazać je znajomym. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nawet najmniejsze sesje traktujemy jako wyzwanie. Jeśli masz ciekawy pomysł lub po prostu pilną potrzebę zdjęć, zapraszamy do kontaktu.