Oferta ślubna

Wszystko czego potrzebujecie, aby uwiecznić Wasz wyjątkowy dzień

Jednym z głównych elementów naszej oferty jest reportaż ślubny. Uroczystości rodzinne te mniejsze i te większe są zawsze wyjątkowe, a ich oprawa pozostaje w pamięci wszystkich gości. Wesele na zawsze pozostaje w naszej pamięci. Jednak pamięć jest ulotna, dlatego warto jej pomóc wynajmując profesjonalnego fotografa, który uwieczni chwile przepełnione jedynymi dla tego dnia emocjami.

Fotografia ślubna powinna utrwalać piękno i wspaniałość chwil, pokonywać ich ulotność, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, uścisku. Powinna zatrzymywać czas, gdy porwani w tańcu młodzi wymieniają wzajemne spojrzenia. Ślubna fotografia to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej. Dlatego niezwykle istotne jest, aby Wasz fotograf ślubny miał świadomość wagi swojego zadania.

Profesjonalne podejście do zlecenia oznacza, że nasza praca zaczyna się na długo przed ceremonią. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest dążenie do efektywnej komunikacji z młodą parą. Fotograf musi dokładnie wiedzieć, czego państwo młodzi oczekują.

Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych, musi więc wiązać się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale zarówno przed tym wydarzeniem, jak i po nim. W tak kompleksowy sposób podchodzimy do każdego zlecenia.

Jeśli zatem Wasze poszukiwania rozpoczęliście od wpisania słów: fotografia ślubna Bydgoszcz to z całą pewnością jesteście w odpowiednim miejscu. Mamy nadzieję, że właśnie tutaj odnaleźliście odpowiedź na Wasze potrzeby i oczekiwania i że wkrótce będziemy mieli przyjemność uwiecznić Wasze emocje, radość i magiczne chwile 💜.

Ślubna sesja plenerowa

Sesja zdjęciowa w plenerze, obejmująca minimum trzy różne, ustalone wcześniej lokalizacje. 

To od was zależy jak i gdzie będzie wyglądała sesja plenerowa. Jeśli macie swoje ulubione miejsce, do którego ciągle powracacie bądź takie w którym po raz pierwszy się poznaliście i chcielibyście uwiecznić je na zdjęciach – nie ma problemu. W Bydgoszczy i okolicach znamy wiele miejsc, które mogą posłużyć nam do sesji plenerowej, także nie martwcie się gdzie i jak, wszystko zależy od naszej wyobraźni i pomysłów.

Sesja organizowana jest w innym dniu, niż ślub i wesele. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet, takich jak:
– nieograniczony czas (luźniejsza atmosfera ponieważ nigdzie się nie spieszymy),
– dostosowanie się do pogody (najlepszym momentem w ciągu dnia na fotografie jest wczesny poranek i późne popołudnie),
– wykonanie pleneru w różnych miejscach oraz możliwość różnorodnych póz których byśmy nie zastosowali podczas sesji odbywającej się w dniu ślubu.

Warto również nie odkładać sesji plenerowej w czasie. Najlepszym czasem jest wykonanie takiej sesji do 2 tygodni po uroczystości, później niektórym z Was może być ciężko się zmotywować do założenia ponownie stroi ślubnych.

Czas trwania sesji: około 3 godziny

Ilość zdjęć: min. 50 najlepszych wybranych zdjęć na płycie DVD

Każde z Was jest dla nas bardzo ważne dlatego każdą parę i każdego z osobna traktujemy zupełnie inaczej. Bardzo indywidualnie. Z tego samego powodu nie oferujemy wielu zagmatwanych pakietów w zamian oddając jedynie 3, bardzo proste, przejrzyste, bez ukrytych znaczeń, małych liter itp. To nasze propozycje, wypracowane na przestrzeni ostatnich lat pracy Fotokunek zarówno w Bydgoszczy jak i całej Polsce. Jeśli nie pasuje Wam żaden z zaproponowanych pakietów ślubnych, napiszcie, jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i potrzeby, a każdy 1 element pakietu możemy zmienić dla Was tak, by był to prawdziwie wymarzony, jeden, jedyny dzień w życiu.

Oferujemy :

· Dwoje fotografów;

· Przygotowania do ślubu Pani Młodej i Pana Młodego;

· Błogosławieństwo Pary Młodej;

· Fotografia Ceremonii Zaślubin w kościele lub USC;

· Fotografia przyjęcia weselnego do oczepin ( ok. 1 w nocy );

· Zdjęcia z pleneru ślubnego

Otrzymujecie:

Pakiet I

· 300 szt. starannie obrobionych zdjęć na płycie DVD w eksluzywnym etui ( 2 szt );

Pakiet II

· 300 szt. starannie obrobionych zdjęć na DVD w eksluzywnym etui ( 2 szt );

· FOTOKSIĄŻKA 30x30cm – 10 rozkładówek = 20 stron.

Pakiet III

· 300 szt. starannie obrobionych zdjęć na CD w eksluzywnym etui ( 2 szt );

· FOTOKSIĄŻKA 30x30cm – 10 rozkładówek = 20 stron

· 2 FOTOKSIĄŻKI w rozmiarze 20×20 cm – 10 rozkładówek = 20 stron wg projektu książki dużej

Kilka ważnych informacji:

· jesteśmy legalnie działającą firmą;

· oferowane przez nas albumy i fotoksiążki to eksluzwywne produkty, wykonywane na indywidualne zamówienie;

· zlecenia wykonujemy osobiście;

· do pracy przychodzimy odpowiednio ubrani;

· podczas wesela zachowujemy abstynencję;

· w dniu ślubu nikogo nie ustawiamy, staramy się być niewidoczni;

· wykonujemy tylko naturalne zdjęcia reportażowe

Droga Paro Młoda, Szanowny Kliencie! Jeśli Macie pytania, uwagi lub propozycje, a przede wszystkim jesteście zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Scenariusz Fotografii Ślubnej


Przygotowania

Bardzo ciekawy i krótki fotoreportaż z domu lub hotelu,gdzie Para Młoda czyni ostatnie przygotowania przed Ślubem. Ciekawe ujęcia i zaskakujący często efekt końcowy to krótka charakterystyka tych fotografii.

Błogosławieństwo Rodziców

Tego momentu nie sposób opisać dla wielu osób jest to szczególny moment godny uwiecznienia na fotografiach.

Ślub

Przyjazd Pary Młodej do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego,przywitania z gośćmi zaszczycającymi swoją obecnością Wasz Ślub, uroczyste wejście do Kościoła , przysięga małżeńska oraz moment zakładania obrączek, wyjście przy muzyce Mandelsona, sypiące się płatki kwiatów oraz życzenia od gości i wiele innych ciekawych momentów tak w króciutkim zarysie przedstawia się fotoreportaż z tej uroczystości.

Wesele- wejście Pary Młodej do Domu Weselnego, przywitanie przez Rodziców chlebem i solą. Uroczysty toast i pierwszy taniec Pary Młodej. Tańce, zabawy, toasty, zdjęcia z gośćmi, konkursy i oczepiny to wszystko znajdziecie na płycie DVD.

Plener

Plener-wykonywany innego dnia, w zależności od wybranego pakietu do wyboru są takie miejsca jak :stary ogród ,plaża .molo, zamek, spichlerz, ruiny zamków, parki i wiele nietypowych miejsc,których nie sposób wymienić.

Realizacja – czyli to co otrzymuje Para Młoda

Wszystkie zdjęcia zostają poddane obróbce graficznej mającej na celu zoptymalizowanie każdej fotografii. Zastosowanie specjalnych technik fotograficznych np. fotografia czarno biała. Ukazanie gotowych fotografii okiem fotografa.

Jeden album fotograficzny z wywołanymi i wklejonymi zdjęciami -80 sztuk zdjęć formatu 15×21.
Wszystkie wykonane fotografie zapisane na płycie DVD.

Zapytania o wolny termin oraz o ofertę cenową można składać poprzez:

e-mailinfo@apfotografia.pl

FB: AP Fotografia